Morena

wrzesień 2019

WTOREK | 19.00 joga dla każdego

ŚRODA | 16:45 joga dla dzieci

CZWARTEK | 19.00 joga dla każdego

JOGA DLA KAŻDEGO

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych praktykowaniem jogi, również dla osób początkujących. Poznasz na nich rozmaite sekwencje pozycji ze wszystkich grup asan (pozycji ciała - stojących, siedzących, skłonów, wygięć do tyłu i skrętów) równoważących ciało pod względem elastyczności i siły. Ponadto, nasze zajęcia są wzbogacone o elementy redukcji napięcia powięzionego ciała i rozwoju świadomości sensorycznej SATYA, głębokiego rozciągania Mindful Yin Yoga®, głębokiego relaksu Restorative Yoga® oraz praktyki uważności mindfulness.

Do grupy można dołączyć w każdej chwili; uczestników obowiązują miesięczne lub kwartalne karnety.

KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH, CZYLI JOGA OD PODSTAW

Na tym kursie krok po kroku dowiesz się, jak właściwie wykonywać podstawowe asany (pozycje ciała), aby wydobyć zdrowotne korzyści płynące z praktyki jogi. Zbudujesz równowagę i elastyczność. Rozwiniesz koncentrację i świadomość oddechu. ZAPISY

KURS POGŁĘBIAJĄCY PRAKTYKĘ

Dla osób, które ukończyły Kurs dla Początkujących i są gotowe ugruntować oraz pogłębić swoją praktykę pod względem technicznym i kondycyjnym, aby przygotować ciało i umysł na nowe, trudniejsze asany. ZAPISY

Otworzyliśmy nabór na jesienną edycję kursów jogi w Gdańsku Morenie. Serdecznie zapraszamy. Zapisy rozpoczęte.

KURS MBLC, CZYLI ŻYCIE OPARTE NA UWAŻNOŚCI

Mindfulness Based Living Course to proces zakorzeniania postawy uważności w codziennym życiu poprzez stopniowe nabywane umiejętności z zakresu podstawowych technik metody MBLC. Na kursie krok po kroku uczymy jak rozwinąć zdolność do rozpoznawania, uświadamiania sobie, wszystkiego, co dzieje się właśnie w naszym bieżącym doświadczeniu i świadomego odpowiadania na wszystko, co się ujawnia z życzliwością i współczuciem, uwalniając się od nawykowego myślenia czy reakcji. Kurs przeznaczony dla osób zarówno początkujących jak i wszystkich, które chcą ugruntować oraz pogłębić swoją praktykę. ZAPISY

Otworzyliśmy nabór na jesienną edycję kursu mindfulness w Gdańsku Morenie. Serdecznie zapraszamy. Zapisy rozpoczęte.

JOGA DLA DZIECI, CZYLI POCIECHY NA MACIE

Zajęcia jogi dla dzieci trwają 45 minut i są bardzo urozmaicone. Obejmują zarówno praktykę dynamiczną z elementami zabawy jak i statyczną skierowaną na rozwijanie uważności (mindfulness) oraz naukę głębokiego relaksu. Joga umożliwia dzieciom pracę nad budowaniem właściwej postawy ciała, wzmacnia siłę i zwiększa elastyczność. Równocześnie rozwija koncentrację, cierpliwość i pewność siebie. ZAPISY

Otworzyliśmy nabór na zajęcia jogi dla dzieci, które rozpoczniemy w październiku w Gdańsku Morenie. Serdecznie zapraszamy. Zapisy rozpoczęte.

 

VINYASA YOGA

Na zajęciach Vinyasa yogi uczysz się płynnie przechodzić z jednej asany do następnej, które razem tworzą  sekwencję płynnych ruchów (np. otwierającą biodra lub wzmacniającą ‘centrum’). W pozycji pozostajesz od trzech do pięciu oddechów koncentrując się przede wszystkim na przepływie energii i prawidłowym oddychaniu. Poziom intensywności i trudności sekwencji prowadzący zajęcia dostosowuje do poziomu zaawansowania grupy. Zajęcia jogi dynamicznej rozpoczniemy z początkiem wiosny.

Do grupy można dołączyć w każdej chwili; uczestników obowiązują miesięczne lub kwartalne karnety.

Zapisy i prowadzenie: 

Łukasz Rybiński  +48 510 672 568 | yoga.lukasz@gmail.com

 
 

Be Montessori School

ul. Schuberta 79
Gdańsk

 
23.png
 

 CENNIK

Joga dla każdego i Vinyasa yoga:

pojedyncze zajęcia | 40 zł

karnet 4 zajęć | 110 zł

karnet 5 zajęć | 130 zł

karnet 6 zajęć | 150 zł

karnet 7 zajęć | 160 zł

karnet 8 zajęć | 170 zł 

karnet 9 zajęć | 180 zł

karnet 10 + | 190 zł

Powyższe karnety są ważne 30 dni od dnia zakupu, upoważniają do uczestnictwa w zajęciach Joga dla każdego i Vinyasa yoga prowadzonych w Gdańsku, we wszystkich lokalizacjach.

karnet OPEN kwartalny | 430 zł

Karnet OPEN upoważnia do uczestnictwa w zajęciach w grupach otwartych . Dodatkowo osobom zaawansowanym umożliwia wejście na kurs średnio-zaawansowany.  Ważny na Morenie i na Starym Mieście.

Joga dla dzieci:

pojedyncze zajęcia | 25 zł 

karnet 4 zajęć kolejno występujących po sobie | 80 zł

Dołącz do nas tam, gdzie w danym dniu jest Tobie najwygodniej. Opłaty za niewykorzystane zajęcia nie podlegają zwrotowi, ani przeniesieniu na kolejny miesiąc.